I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

W dniach 7 i 8 listopada 2018 odbyły się przesłuchania konkursowe XX Konkursu Recytatorskiego „Rzeczpospolita Niepodległa”.
9 listopada 2018 roku odbyła się uroczystość nadania Sali Gimnastycznej imienia majora Antoniego Maszewskiego.
9 listopada 2018 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości
5 listopada 2018 roku Piotrków odwiedziła nas delegacja z Ness Ziona w Izraelu. Uczniowie liceum Bolesława Chrobrego mieli okazję zapoznać się ze swoimi rówieśnikami ze szkoły Bena Yehuda.
W dniach 9 - 21 września 2018 r. w Milówce odbył się międzynarodowy obóz matematyczny „Maths Beyond Limits”. Była to trzecia edycja imprezy, w której w tym roku wzięło udział 60 młodych matematyków z 12 państw. Wśród nich było 4 uczniów naszej szkoły: Katarzyna Cuper, Paulina Skalik, Arkadiusz Pospieszny i Szymon Rusiecki oraz absolwentka naszego liceum, Natalia Kucharczuk.
 We wtorek, 18 października 2018 roku, odbyły się w naszej szkole wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
17 października 2018 roku w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi odbyła się Wojewódzka Międzyszkolna Konferencja na temat „Wyzwolenie regionu łódzkiego spod okupacji austriackiej i niemieckiej w listopadzie 1918 roku. W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości”.
16 października 2018 roku w auli I liceum odbyła się debata kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Do walki o to stanowisko stanęli: Martyna Białowąs kl. 2e, Mikołaj Pieprzowski kl. 2f oraz Zuzanna Płomińska kl. 2e.
W dniu 9.10.2018 odbyły się warsztaty fizyczne dla uczniów klas ósmych.
W dniu 6. września 2018 r. odbyła się V Irańska Olimpiada Geometryczna (Iranian Geometry Olympiad).
Startowali w niej uczniowie z 57 krajów z całego świata - ich wykaz można znaleźć na stronie domowej olimpiady http://igo-official.ir/?lang=en
Wśród nich znalazła się, po raz pierwszy w historii IGO, grupa uczniów polskich szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych, z Końskich, Krakowa, Krosna, Lublina, Rzeszowa, Tarnowa, Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego.

Kontakt

Al. Kopernika 1
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax 44 732-69-90
e-mail: liceum1@liceum1.piotrkow.pl

Czwartek 15 listopada 2018

Alfons, Idalia, Leopold, Leopoldyna, Roger, Albert, Przybygniew, Artur

Na skróty

Galerie

Ankieta

Czy podoba Ci się nowa strona I LO?


Zobacz wyniki