I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

27 kwietnia 2018 roku, tuż po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego Chrobrzacy udali się przed budynek szkoły, gdzie z wielkim entuzjazmem zostawiali po sobie pamiątkę, uczestnicząc w akcji "Zostaw po sobie swój ślad w szkole".
27 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 przez uczniów klas trzecich.
Do niecodziennego zdarzenia – pojedynku wieszczów narodowych – doszło w środę 25 kwietnia 2018r. w auli I LO. Mickiewicz i Słowacki byli gośćmi klasy IF.
Przegląd muzyki, począwszy od Chorału gregoriańskiego poprzez kompozycje Bacha, Mozarta, muzykę filmową o na disco polo kończąc, zaprezentowali w czwartek 19 kwietnia uczniowie klasy IB w auli naszej szkoły. Dwugodzinny koncert odbył się w ramach projektu realizowanego na lekcjach wiedzy o kulturze.
Nasza podróż po czterech krajach Europy rozpoczęła się wczesnym rankiem w niedzielę 8 kwietnia. Tego dnia zawitaliśmy do Szczecina, który nas mile zaskoczył.
24-04-2018

Wystawa

Przy okazji organizacji Dnia Otwartego w naszej szkole 21 kwietnia, uzdolnieni ludzie z Chrobrego zostali zaproszeni do zaprezentowania swoich prac w ramach X Wystawy Prac Plastycznych Uczniów i Nauczycieli.
21 kwietnia 2018 r. odbył się w naszej szkole "Dzień Otwartych Drzwi". Kto nie był, niech żałuje!!! Na szczęście przygotowaliśmy zestaw zdjęć, które choć trochę oddadzą atmosferę tego dnia:)
Piękno sakralne piotrkowskich świątyń to temat jakiego podjęli się uczniowie naszej szkoły biorący udział w IV PLENERZE MALARSKIM I LO w Piotrkowie Trybunalskim. Od 17 kwietnia br. Efekty starań naszych artystów można oglądać na wystawie poplenerowej w naszej szkole.
23 marca w Woli Krzysztoporskiej odbył się VII Przegląd Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły - Julia Kafar (klasa 2F), Justyna Tomecka (klasa 2D), Daniel Wochyń (klasa 2F) i Michał Kauc (klasa 2F). Julia, Justyna i Daniel zostali po nim zaproszeni na koncert laureatów, który miał miejsce 8 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krszysztoporskiej. Tam zostały im wręczone nagrody i dyplomy.

Kontakt

Al. Kopernika 1
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax 44 732-69-90
e-mail: liceum1@liceum1.piotrkow.pl

Środa 23 maja 2018

Dezydery, Iwona, Symeon, Michał, Emilia, Dezyderiusz, Budziwoj, Eufrozyna, Jan

Na skróty

Galerie

Ankieta

Czy podoba Ci się nowa strona I LO?


Zobacz wyniki