Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Wykaz podręczników znajduje się w załącznikach.
W związku z brakiem możliwości kontaktu telefonicznego (telefony stacjonarne), prosimy w sytuacjach wyjątkowych (do 13 lipca) o kontakt:
22 czerwca 2018 roku o godzinie 10.00 w auli naszej szkoły, z szerokimi uśmiechami na ustach, pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018.
21-06-2018

Ciekawa Chemia

W drugim semestrze w ramach „Akademii Ciekawej Chemii” klasy pierwsze (bio-chem) wzięły udział w trzech wykładach. Celem wykładów było zapoznanie uczniów z procesami katalizy stosowanej m.inn. w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym i spożywczym.
21-06-2018

Z życia klas

W dniach 4-6 czerwca 2018 r. odbyła się wycieczka szkolna, w której uczestniczyli uczniowie klas pierwszych.
Od 19 lat Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej organizuje konkurs pod nazwą "Powszechny Internetowy Konkurs dla Uczniów Szkół Średnich - Matematyka".
Konkurs ten składa się z kilku etapów (w formule eliminacyjnej). W każdym z nich uczestnik rozwiązuje zadania losowane przez System Informatyczny Konkursu, przy wykorzystaniu specjalnie do tego celu stworzonej bazy zadań konkursowych.
W dniach 18 – 21 kwietnia 2018 r. w Augustowie odbył się finał LXIX Olimpiady Matematycznej. Uczestniczyło w nim trzech uczniów naszej szkoły: Kamil Galewski (2b), Natalia Kucharczuk (3b) oraz Jakub Sola (2b).
Portrety polskich romantyków: Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Juliusza Słowackiego i Fryderyka Chopina wykonane przez uczniów naszej szkoły i nauczyciela języka polskiego i wiedzy o kulturze p. Roberta Cieślaka zostały zaprezentowane na zorganizowanym specjalnie z tej okazji wernisażu, na który wykonawcy prac zaprosili klasę IF.

Wtorek 17 lipca 2018

Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan

Czy podoba Ci się nowa strona I LO?