Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019"

3 marca 2019 roku zakończyła się II edycja Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego.
Ten ogólnopolski konkurs, organizowany przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbywał się w trzech etapach.
20-05-2019

Młodzi Głosują

Chrobry głosuje 24 maja!
 W piątek, 3 V 2019 roku, uczniowie Chrobrego wraz z Panem Dyrektorem reprezentowali szkołę na obchodach 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja
26 kwietnia 2019 roku, po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego Chrobrzacy udali się przed budynek szkoły, gdzie z wielkim entuzjazmem zostawiali po sobie pamiątkę, uczestnicząc w akcji "Zostaw po sobie swój ślad w szkole".
26 kwietnia 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 przez uczniów klas trzecich.

Maria trenuje 10 lat w Piotrkowskim Klubie Oyama Karate „WASHI” posiada 2 kyu ( brązowy pas ) jej trenerem jest Sensei Dariusz Szulc 4 dan.
Tytuł finalisty IV Olimpiady Wiedzy Historycznej jest wisienką na torcie w licealnej „karierze” Szymona Kornackiego (3A).

Środa 22 maja 2019

Wisława, Emil, Helena, Ryta, Julia, Jan, Krzesisława, Wiesław, Wiesława

Czy podoba Ci się nowa strona I LO?