31-03-2020

Drodzy Uczniowie!!

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy społeczność naszej Szkoły, że Bartosz Żak, uczeń klasy III F uzyskał tytuł finalisty tegorocznej edycji Olimpiady Filozoficznej.
Miło nam poinformować, że Maria Rusin, uczennica klasy I DP została finalistką Olimpiady Artystycznej.
Na naszej stronie informowaliśmy już o zakwalifikowaniu Julii Węglarskiej, uczennicy klasy III A do etapu centralnego 50. Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.
11-03-2020

UWAGA!

W ubiegły weekend miało miejsce długo-oczekiwane wydarzenie - PIERWSZE W HISTORII NASZEJ SZKOŁY WARSZTATY TUTORINGOWE Z ROZWOJU OSOBISTEGO!
Dnia 4 listopada 2019r. odbyła się jesienna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus z Języka Polskiego. W gronie uczestników znaleźli się uczniowie naszej szkoły – przedstawiciele klasy I cp (humanistycznej).

Wtorek 31 marca 2020

Gwido, Beniamin, Kornelia, Dobromira, Balbina, Amos, Achacjusz, Achacy