I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim

13 października 2017 roku w szkolnej Auli odbył się koncert przygotowany przez utalentowany chór naszego liceum pod przewodnictwem energicznej dyrygent Julii Heinzel (IIF). Projektowi przewodniczyła profesor Anna Magiera.
10 października 2017 r. dwunastoosobowa grupa uczniów oraz uczennic klasy 1A wraz w wychowawcą profesor Eweliną Szamburską brała udział w warsztatach street artu. Zajęcia odbyły się w piotrkowskim Ośrodku Działań Artystycznych.
Piękno sakralne piotrkowskich świątyń to temat jakiego podjęli się w tym roku uczniowie naszej szkoły biorący udział w IV PLENERZE MALARSKIM I LO w Piotrkowie Trybunalskim. Plener rozpoczął się 4 października 2017 r. Udział w tegorocznej edycji bierze 17 uczestników.
We wtorek, 10 października 2017 roku, odbyły się w naszej szkole wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
9 października 2017 roku w auli I LO odbyła się debata kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Do walki o to stanowisko stanęły:
Julia Kafar z klasy 2F i Agata Tłoczek z klasy 2A.
Klasa 1A wraz z wychowawcą panią Eweliną Szamburską miała przyjemność uczestniczyć w dwóch spotkaniach dedykowanych pozostałościom kultury i historii Żydów piotrkowskich.
Już w najbliższy wtorek, 10 października 2017 roku, odbędą się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Naszej Szkoły!
W dniach 6 - 17 września w Milówce odbyły się międzynarodowe warsztaty matematyczne pn. „Maths Beyond Limits”. Była to druga edycja imprezy, w której biorą udział młodzi matematycy z państw Grupy Wyszehradzkiej.
21 września klasa 2f wraz z profesor Anną Magierą zgłębiała tajemnice piotrkowskiego cmentarza żydowskiego.
22 września 2017 roku w auli Naszej Szkoły odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Po wypowiedzeniu roty przysięgi, pierwszoklasiści stali się już oficjalnie uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego.

Kontakt

Al. Kopernika 1
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax 44 732-69-90
e-mail: liceum1@liceum1.piotrkow.pl

Czwartek 19 paździenika 2017

Paweł, Pelagia, Ziemowit, Kleopatra, Ferdynand, Siemowit, Skarbimir

Na skróty

Galerie

Ankieta

Czy podoba Ci się nowa strona I LO?


Zobacz wyniki