I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020"

III F w WARSZAWIE

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
zdjęcie
Uczniowie klasy IIIF wraz z wychowawcą p. Robertem Cieślakiem i nauczycielem języka angielskiego p. Waldemarem Paraszewskim w miniony piątek 18.10.2019 r. mieli okazję podziwiać polską złotą jesień w Warszawie.
W pamięci z pewnością zostaną wspaniałe wrażenia ze skąpanych w złocie jesiennego słońca Łazienek Królewskich, gdzie oprócz Amfiteatru zwiedzali Pałac na Wyspie oraz Pałacyk Myślenicki.

Z pewnością młodzi humaniści będą również chętnie powracać, nie tylko w pamięci, do Muzeum Narodowego w Warszawie, gdzie studiowali malarstwo najwybitniejszych polskich artystów XVIII i XIX, w tym dzieła Belotta zw. Canalettem, Jana Matejki, Aleksandra i Maksymiliana Gierymskich, Wojciecha Gersona, Jana Mehoffera, Jacka Malczewskiego, Henryka Siemiradzkiego i wielu innych.

Dla upamiętnienia tego wydarzenia zamieszczamy krótką fotorelację.

r.
powrót