III F w WARSZAWIE

start
Uczniowie klasy IIIF wraz z wychowawcą p. Robertem Cieślakiem i nauczycielem języka angielskiego p. Waldemarem Paraszewskim w miniony piątek 18.10.2019 r. mieli okazję podziwiać polską złotą jesień w Warszawie.
W pamięci z pewnością zostaną wspaniałe wrażenia ze skąpanych w złocie jesiennego słońca Łazienek Królewskich, gdzie oprócz Amfiteatru zwiedzali Pałac na Wyspie oraz Pałacyk Myślenicki.

Z pewnością młodzi humaniści będą również chętnie powracać, nie tylko w pamięci, do Muzeum Narodowego w Warszawie, gdzie studiowali malarstwo najwybitniejszych polskich artystów XVIII i XIX, w tym dzieła Belotta zw. Canalettem, Jana Matejki, Aleksandra i Maksymiliana Gierymskich, Wojciecha Gersona, Jana Mehoffera, Jacka Malczewskiego, Henryka Siemiradzkiego i wielu innych.

Dla upamiętnienia tego wydarzenia zamieszczamy krótką fotorelację.

r.