I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020"

11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
zdjęcie
8 listopada 2019 roku w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, w auli naszej szkoły, odbyła się podniosła uroczystość.
Pan Dyrektor Henryk Michalski wygłosił krótką prelekcję na temat odzyskania przez Polskę niepodległości 11 listopada 1918 roku. Natomiast po jej zakończeniu, dokładnie o godzinie 11.11, społeczność I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego uroczyście odśpiewała Hymn Państwowy Rzeczypospolitej Polskiej.
Samorząd Uczniowski
powrót