W piątek, 1 października 2021 roku na dziedzińcu szkoły odbył się Grill Chrobrego. Miał on przede wszystkim za zadanie zjednoczyć, zbliżyć i zintegrować społeczność szkolną, szczególnie klasy pierwsze.
10 września 2021 w „Chrobrym” odbyło się zorganizowane przez nauczycielkę języka polskiego Panią Iwonę Drobczuk i wicedyrektora szkoły, nauczyciela języka angielskiego Pana Konrada Chęcińskiego wyjątkowe spotkanie autorskie z naszą absolwentką Agnieszką Kulbat, autorką książki pt. "Mojra. Przeklęte dzieci Inayari".
1 września 2021 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022.
W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie Chrobrego wzięli udział w wielu olimpiadach i konkursach z zakresu historii oraz wiedzy o społeczeństwie. Zaangażowanie, determinacja i ciężka praca włożona w przygotowania zaowocowały natomiast licznymi sukcesami.

Sobota 27 kwietnia 2024

Felicja, Anastazy, Marcin, Zyta, Piotr, Teofil, Andrzej, Kanizjusz, Bożebor