19-06-2021

Grill Chrobrego

We wtorek na dziedzińcu naszej szkoły odbył się Grill Chrobrego! Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawiliście! Pierwszy od prawie dwóch lat Grill Chrobrego niewątpliwie stworzył okazję do integracji, po tak długim okresie zdalnego nauczania. Dziękuję Wam za świetną atmosferę, która bez Was, uczniów, nie mogłaby się udać.
W poniedziałek, 14 czerwca, Oliwier Węgrzyn razem z Julią Pąperską wzięli udział w formule online konsultacji w sprawie nowego Stypendium Premiera RP.
W poniedziałek, 14 czerwca, w naszej szkole odbyły się zajęcia poprowadzone przez Panią psycholog z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Piotrkowie.
12 czerwca 2021 r. w Białymstoku miał miejsce finał VIII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2CG: Michał Kacprzyk i Anna Pabich.
W dniach 7-8 kwietnia 2021 r. odbyły się zawody finałowe LXXII Olimpiady Matematycznej, przy czym ze względu na szczególne warunki epidemiologiczne Komitet Główny Olimpiady Matematycznej  zdecydował o przeprowadzeniu ich w rozproszeniu.

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy