26-04-2021

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego
Podczas wypełniania formularza
PIT wpisz KRS: 0000270261
oraz poniższy cel szczegółowy:
CHROBRY I LO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 6610
Olimpiada Historyczna to z pewnością duże wyzwanie, ale i ogromna szansa na indeks wymarzonej uczelni, z której odważyłam się skorzystać. Będąc jedną z 3300 startujących wcale nie byłam pewna sukcesu, choć nieśmiało na niego liczyłam…
Nareszcie przyszła na dobre! Długo wyczekiwana, trochę w tym roku niezdecydowana, ale jest i mamy nadzieję, że już się nie wycofa. Wiosna!
13 kwietnia, w Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, podczas uroczystej gali ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Polskie serce pękło. Katyń 1940”.
Dnia 8 lutego 2021r. odbyła się, w wersji online, zimowa edycja Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus z Języka Polskiego. W gronie uczestników znaleźli się uczniowie naszej szkoły – przedstawiciele klasy II CP (humanistycznej).
Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma EZRA UKSW Sp. z o.o. w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia uruchomiła w Piotrkowie Trybunalskim Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, w którym będziemy pracować zgodnie ze środowiskowym modelem opieki psychologicznej
i psychoterapeutycznej.
 Michał Kacprzyk i Anna Pabich, uczniowie klasy 2CG, zostali finalistami XXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie.
W ciągu ostatnich trzech lat I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego zaczyna podbijać świat przemówień
Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - wsparcie i pomoc w sytuacjach kryzysowych.

Środa 08 maja 2024

Heladiusz, Dezyderia, Amat, Michał, Stanisław, Ida, Achacjusz, Achacy