31-03-2020

Drodzy Uczniowie!!

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy społeczność naszej Szkoły, że Bartosz Żak, uczeń klasy III F uzyskał tytuł finalisty tegorocznej edycji Olimpiady Filozoficznej.
Miło nam poinformować, że Maria Rusin, uczennica klasy I DP została finalistką Olimpiady Artystycznej.
Na naszej stronie informowaliśmy już o zakwalifikowaniu Julii Węglarskiej, uczennicy klasy III A do etapu centralnego 50. Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.
11-03-2020

UWAGA!

W ubiegły weekend miało miejsce długo-oczekiwane wydarzenie - PIERWSZE W HISTORII NASZEJ SZKOŁY WARSZTATY TUTORINGOWE Z ROZWOJU OSOBISTEGO!

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr