Od 1 września do 2 grudnia ubiegłego roku trwała część korespondencyjna LXXI Olimpiady Matematycznej, najstarszej polskiej olimpiady przedmiotowej.
27 stycznia 2020 roku w częstochowskiej siedzibie kancelarii Dawid&Partnerzy odbył się II etap IV edycji konkursu 'Od mundurka do togi'. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 3F - Julia Dramińska.
11 i 24 stycznia Julia Węglarska (3A) i Dawid Radziszewski (2A) uczestniczyli w eliminacjach okręgowych XLVI Olimpiady Historycznej.
Od 9 grudnia 2019r. na II piętrze naszej szkoły można oglądać wystawę fotografii pod tytułem Widokówki z podróży – Sycylia.
Pod takim właśnie tytułem odbył się konkurs promujący wśród młodzieży wybitne postaci polskiego sportu, które odznaczyły się szczególnymi zasługami dla kraju w czasie II wojny światowej.
Reprezentantki I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim zajęły 2. miejsce podczas finału wojewódzkiego w piłce ręcznej dziewcząt.
Kilka dni po Weekendzie Cudów, kiedy nasze Szlachetne Paczki dotarły do Pani Julii z synami oraz Pani Ali, po intensywnym czasie przygotowań i organizacji emocje wreszcie opadają i pora na podsumowanie tegorocznej akcji.
W poniedziałek, 2 grudnia, mieliśmy przyjemność gościć naszych zagranicznych przyjaciół z Izraela. Był to ich trzeci już przyjazd do naszej szkoły, niemniej jednak emocje towarzyszące wydarzeniu były równie wielkie co w poprzednich latach.
08-12-2019

Awans do finału!

Michał Kacprzyk z klasy 1CG zakwalifikował się do finału Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym organizowanej przez COPTIOSH.
Reprezentanci naszej szkoły – drużyna żeńska i męska w tenisie stołowym awansowały do finałów wojewódzkich.

Piątek 29 marca 2024

Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl