Dnia 18 grudnia w Rawie Mazowieckiej odbyły się zawody w Wojewódzkim Finale Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt. Rozpiera nas duma, że uczennice naszej szkoły Magdalena Włodarczyk i Magdalena Rataj tak wspaniale walczyły o awans do mistrzostw ogólnopolskich.
5 XII 2018 r. w 151. rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego,
pod patronatem Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim przeprowadzono konkurs Życie i działalność Józefa Piłsudskiego na tle historii Polski.
I liceum reprezentowali: Julia Węglarska kl. 2a, Dawid Radziszewski kl. 1a oraz
Szymon Kauc kl. 1c.
Dnia 19 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się mecz, w którym na przeciwko siebie stanęli uczniowie naszego liceum, uczęszczający do klasy IIb (zwycięzcy zeszłorocznego międzyklasowego turnieju siatkówki) oraz nauczyciele w składzie: pan dyrektor Henryk Michalski, pan wicedyrektor Konrad Chęciński, pan Tomasz Grynkiewicz, pani Dorota Danielak, pan Adrian Mogiła oraz ksiądz Bartosz Kornatowski.
6 grudnia 2018 roku naszą szkołę od samego rana wizytował św. Mikołaj i jego Śnieżynki.
30 listopada 2018 roku odbył się w naszej szkole kiermasz andrzejkowy. Kolorowe stoiska uczniów stworzyły wesoły jarmark.
Uczniowie naszego liceum czynnie biorą udział w zawodach sportowych.
W dniach 7 i 8 listopada 2018 odbyły się przesłuchania konkursowe XX Konkursu Recytatorskiego „Rzeczpospolita Niepodległa”.
9 listopada 2018 roku odbyła się uroczystość nadania Sali Gimnastycznej imienia majora Antoniego Maszewskiego.
9 listopada 2018 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości
5 listopada 2018 roku Piotrków odwiedziła nas delegacja z Ness Ziona w Izraelu. Uczniowie liceum Bolesława Chrobrego mieli okazję zapoznać się ze swoimi rówieśnikami ze szkoły Bena Yehuda.

Sobota 20 kwietnia 2024

Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn