Nasza podróż po czterech krajach Europy rozpoczęła się wczesnym rankiem w niedzielę 8 kwietnia. Tego dnia zawitaliśmy do Szczecina, który nas mile zaskoczył.
24-04-2018

Wystawa

Przy okazji organizacji Dnia Otwartego w naszej szkole 21 kwietnia, uzdolnieni ludzie z Chrobrego zostali zaproszeni do zaprezentowania swoich prac w ramach X Wystawy Prac Plastycznych Uczniów i Nauczycieli.
21 kwietnia 2018 r. odbył się w naszej szkole "Dzień Otwartych Drzwi". Kto nie był, niech żałuje!!! Na szczęście przygotowaliśmy zestaw zdjęć, które choć trochę oddadzą atmosferę tego dnia:)
Piękno sakralne piotrkowskich świątyń to temat jakiego podjęli się uczniowie naszej szkoły biorący udział w IV PLENERZE MALARSKIM I LO w Piotrkowie Trybunalskim. Od 17 kwietnia br. Efekty starań naszych artystów można oglądać na wystawie poplenerowej w naszej szkole.
23 marca w Woli Krzysztoporskiej odbył się VII Przegląd Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły - Julia Kafar (klasa 2F), Justyna Tomecka (klasa 2D), Daniel Wochyń (klasa 2F) i Michał Kauc (klasa 2F). Julia, Justyna i Daniel zostali po nim zaproszeni na koncert laureatów, który miał miejsce 8 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krszysztoporskiej. Tam zostały im wręczone nagrody i dyplomy.
8 - 11 kwietnia 2018 byliśmy w Gdańsku!
Europejskie Centrum Solidarności zabrało nas do czasów stanu wojennego w Polsce Ludowej.
Zabieramy Was w ten czas...
Zakończył się cykl zawodów pływackich w których tradycyjne bardzo dobrze zaprezentowały się nasze drużyny zajmując pierwsze miejsca w mistrzostwach miasta.
Od kilku lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w międzynarodowych zawodach matematycznych „Náboj”.
26 marca 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. ks. Jerzego Popiełuszki odbyła się konferencja historyczna pt.: "Żołnierze Niezłomni - przywróceni pamięci. Podziemie antykomunistyczne na ziemi piotrkowskiej w latach 1945 - 1956".
W dniach 09 – 10 lutego 2018 r. odbyły się zawody II stopnia LXIX Olimpiady Matematycznej. Uczestnicy, jak zwykle w II etapie OM, mieli do rozwiązania 6 zadań.

Wtorek 23 kwietnia 2024

Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda, Lena