1 marca 2018 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbyły się dwu etapowe eliminacje okręgowe XIII Olimpiady Przedsiębiorczości, w których brało udział troje uczniów naszej szkoły: Paulina Skalik – 1b, Szymon Kornacki – 2a, Bartosz Sobański – 2a.
W dniu 22 lutego 2018 roku odbył się pierwszy etap konkursu, w którym wzięło udział około 80 uczestników z całego regionu łódzkiego.
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.
Dwie uczennice z naszej szkoły w II etapie XLVIII Olimpiady Polonistycznej.
15-02-2018

OSTATKI W SZKOLE

Dzień 13 lutego 2018 roku minął w naszej szkole pod znakiem lat 70-tych, 80-tych i 90-tych.
W dniu 24 stycznia 2018 roku w naszym liceum odbyły się, pod opieką p. Adriana Mogiły, zawody w wyciskaniu sztangi na ławce płaskiej.
„Czym to pachnie’’ ,to tytuł kolejnego wykładu, w którym wzięli udział uczniowie I klas biologiczno-chemicznych w ramach spotkań z cyklu
Akademia Ciekawej Chemii na Uniwersytecie Łódzkim w dniu 15 listopada.
Od września do grudnia 2017 roku trwała część korespondencyjna LXIX Olimpiady Matematycznej, najstarszej polskiej olimpiady przedmiotowej.
Olimpiada odbywa się przy wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz pod patronatem Polskiego Towarzystwa Matematycznego.
Już w roku szkolnym 2016/2017 kilkoro uczniów naszej szkoły zaczęło regularnie odwiedzać piotrkowski Dom Dziecka, aby w sobotnie przedpołudnia dotrzymać towarzystwa jego małym podopiecznym.
Tenisiści z Chrobrego już trzeci rok z rzędu triumfują.

Piątek 29 marca 2024

Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl