„Czym to pachnie’’ ,to tytuł kolejnego wykładu, w którym wzięli udział uczniowie I klas biologiczno-chemicznych w ramach spotkań z cyklu
Akademia Ciekawej Chemii na Uniwersytecie Łódzkim w dniu 15 listopada.
Od września do grudnia 2017 roku trwała część korespondencyjna LXIX Olimpiady Matematycznej, najstarszej polskiej olimpiady przedmiotowej.
Olimpiada odbywa się przy wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz pod patronatem Polskiego Towarzystwa Matematycznego.
Już w roku szkolnym 2016/2017 kilkoro uczniów naszej szkoły zaczęło regularnie odwiedzać piotrkowski Dom Dziecka, aby w sobotnie przedpołudnia dotrzymać towarzystwa jego małym podopiecznym.
Tenisiści z Chrobrego już trzeci rok z rzędu triumfują.
W dniu 16 stycznia 2018 roku w naszej szkole gościliśmy Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Pana Krzysztofa Chojniaka.
16-01-2018

OKM 1940

11 stycznia 2018 roku odbyło się z inicjatywy Stowarzyszenia "Rodzina Policyjna 1939 r." spotkanie edukacyjno-historyczne poświęcone funkcjonariuszom Policji Państwowej II RP ofiarom Zbrodni Katyńskiej. Spotkanie z klasą I "c" poprowadził prezes Jarosław Olbrychowski.
Nasza Reprezentacja w koszykówce chłopców po raz kolejny bez porażki w mistrzostwach miasta. W turnieju finałowym pokonaliśmy II LO oraz TPS. Zwycięstwo tym bardziej cenne, ze byliśmy najmłodszym zespołem oraz graliśmy bez głównego rozgrywającego Tomka Kozieła.
Dnia 22 listopada 2017 roku odbyła się XXIII edycja
Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny.
W matematycznej rozgrywce wzięło udział blisko 67 tysięcy uczestników, wśród których wyłoniono 416 laureatów.
Po listopadowej sesji Konkursu Języka Angielskiego English High Flier, mamy wyniki! Aż sześcioro uczniów naszej szkoły uzyskało wysoko punktowane rezultaty:
Z wielką przyjemnością informuję, że akcja "SZALIK DLA KOPERNIKA" juz po raz trzeci zakończyła się wielkim sukcesem!!!!

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon