WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH PIERWSZOKLASISTÓW
Uczennica profesora Piotra Grelowskiego Julia Dramińska (3F) i mój uczeń Michał Kacprzyk (1CG) zostali finalistami XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie.
Julia Węglarska z klasy 3A pod opieką Pana Dyrektora Henryka Michalskiego i Dawid Radziszewski z klasy 2A pod moim kierunkiem uzyskali tytuły finalistów XLVI Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej organizowanej przez Polskie Towarzystwo Historyczne.
31-03-2020

Drodzy Uczniowie!!

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy społeczność naszej Szkoły, że Bartosz Żak, uczeń klasy III F uzyskał tytuł finalisty tegorocznej edycji Olimpiady Filozoficznej.

Wtorek 24 listopada 2020

Dobrosław, Pęcisław, Gerard, Emilia, Flora, Franciszek, Protazy, Jan, Biruta, Jaśmina, Felicjana, Felicjanna, Agnieszka