I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020"

Miło nam poinformować, że Maria Rusin, uczennica klasy I DP została finalistką Olimpiady Artystycznej.
Na naszej stronie informowaliśmy już o zakwalifikowaniu Julii Węglarskiej, uczennicy klasy III A do etapu centralnego 50. Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.
11-03-2020

UWAGA!

 
W ubiegły weekend miało miejsce długo-oczekiwane wydarzenie - PIERWSZE W HISTORII NASZEJ SZKOŁY WARSZTATY TUTORINGOWE Z ROZWOJU OSOBISTEGO!
Dnia 4 listopada 2019r. odbyła się jesienna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus z Języka Polskiego. W gronie uczestników znaleźli się uczniowie naszej szkoły – przedstawiciele klasy I cp (humanistycznej).
Julia Węglarska, uczennica klasy III A została zakwalifikowana do etapu centralnego 50. Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.
Uczeń klasy 1CG Michał Kacprzyk został laureatem 12. miejsca Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym.

Kontakt

Al. Kopernika 6
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax 44 732-69-90
e-mail: liceum1@liceum1.piotrkow.pl

Wtorek 24 listopada 2020

Dobrosław, Pęcisław, Gerard, Emilia, Flora, Franciszek, Protazy, Jan, Biruta, Jaśmina, Felicjana, Felicjanna, Agnieszka

Na skróty

Galerie

Ankieta

Czy podoba Ci się strona I LO?


Zobacz wyniki