I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020"

W poniedziałek (10.02.2020r.) i środę (12.02.) Zuzanna Mnich, uczennica klasy IIIF oraz Maria Rusin z klasy IAP uczestniczyły w eliminacjach okręgowych Olimpiady Artystycznej w Łodzi.
Nina Błaszczyk (IIIF), Julia Węglarska (IIIA) i Alexander Supady (IAP) w sobotę 8.02.2020r. wzięli udział w zawodach okręgowych (II stopnia) L Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.
Od 1 września do 2 grudnia ubiegłego roku trwała część korespondencyjna LXXI Olimpiady Matematycznej, najstarszej polskiej olimpiady przedmiotowej.
27 stycznia 2020 roku w częstochowskiej siedzibie kancelarii Dawid&Partnerzy odbył się II etap IV edycji konkursu 'Od mundurka do togi'. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 3F - Julia Dramińska.
11 i 24 stycznia Julia Węglarska (3A) i Dawid Radziszewski (2A) uczestniczyli w eliminacjach okręgowych XLVI Olimpiady Historycznej.
Od 9 grudnia 2019r. na II piętrze naszej szkoły można oglądać wystawę fotografii pod tytułem Widokówki z podróży – Sycylia.
Pod takim właśnie tytułem odbył się konkurs promujący wśród młodzieży wybitne postaci polskiego sportu, które odznaczyły się szczególnymi zasługami dla kraju w czasie II wojny światowej.
Reprezentantki I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim zajęły 2. miejsce podczas finału wojewódzkiego w piłce ręcznej dziewcząt.
Kilka dni po Weekendzie Cudów, kiedy nasze Szlachetne Paczki dotarły do Pani Julii z synami oraz Pani Ali, po intensywnym czasie przygotowań i organizacji emocje wreszcie opadają i pora na podsumowanie tegorocznej akcji.
W poniedziałek, 2 grudnia, mieliśmy przyjemność gościć naszych zagranicznych przyjaciół z Izraela. Był to ich trzeci już przyjazd do naszej szkoły, niemniej jednak emocje towarzyszące wydarzeniu były równie wielkie co w poprzednich latach.

Kontakt

Al. Kopernika 6
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax 44 732-69-90
e-mail: liceum1@liceum1.piotrkow.pl

Wtorek 24 listopada 2020

Dobrosław, Pęcisław, Gerard, Emilia, Flora, Franciszek, Protazy, Jan, Biruta, Jaśmina, Felicjana, Felicjanna, Agnieszka

Na skróty

Galerie

Ankieta

Czy podoba Ci się strona I LO?


Zobacz wyniki