ABSOLWENCI SZKOLĄ SWOICH MŁODSZYCH KOLEGÓW

negocjacjejpm
Niepisaną tradycją I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego jest to, że absolwenci o swojej szkole nie zapominają.
14 lutego 2020 roku Chrobrego , po raz kolejny, odwiedził Jakub Podgajnik student IV roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim, a jednocześnie Trener Retoryki i Wystąpień Publicznych. W trakcie godzinnej prelekcji z klasą 3f podzielił się swoimi maturalnymi doświadczeniami i radami dotyczącymi metod skutecznej nauki.

Zaraz potem następną prelekcję miała klasa 1cp. Tym razem jednak mniej było o nauce, a więcej o samym I liceum. Według prelegenta, miejscu wyjątkowym, gdzie uczniowie mogą realizować wszystkie swoje pomysły i dawać upust fantazji, jeżeli tylko robią to z głową i klasą, do czego Jakub w sposób szczególny zachęcał.
Piotr Grelowski