Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

AULA IM. STANISŁAWA MAŁACHOWSKIEGO

27 września 2018 odbyła się uroczystość nadania Auli I Liceum Ogólnokształcącego imienia Stanisława Małachowskiego, marszałka Sejmu Wielkiego, a także absolwenta naszej szkoły.
Pamiątkową tablicę odsłonili panowie: Marian Błaszczyński – Przewodniczący Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Zenon Bartczak – długoletni dyrektor szkoły oraz Henryk Michalski – obecny dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego.

W trakcie akademii odbyło się również ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy to już teraz oficjalnie stali się częścią społeczności „Chrobrego”.