Bartosz Żak finalistą Olimpiady Filozoficznej

start
Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy społeczność naszej Szkoły, że Bartosz Żak, uczeń klasy III F uzyskał tytuł finalisty tegorocznej edycji Olimpiady Filozoficznej.
W wyniku eliminacji rejonowych Bartosz został rekomendowany przez Komitet Okręgowy Olimpiady Filozoficznej w Łodzi jako jeden z dwojga uczestników z rejonu łódzkiego. Do 30 marca czekaliśmy na ostateczną decyzję Komitetu Głównego olimpiady dotyczącą zakwalifikowania do etapu centralnego. Cierpliwość została wynagrodzona bardzo dobra wiadomością: z dwojga rekomendowanych Bartosz jako jedyny z województwa łódzkiego został zakwalifikowany do finału 32. Olimpiady Filozoficznej i znalazł się w gronie 149 zakwalifikowanych z całego kraju. Jednocześnie organizatorzy olimpiady, ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju zdecydowali się odwołać zawody finałowe i przyznać wszystkim zakwalifikowanym tytuły finalistów. Bartoszowi należy się uznanie także z tego powodu, że do udziału w Olimpiadzie Filozoficznej przygotowywał się samodzielnie.

GRATULUJEMY !!!
r. (31.03.2020r.)