I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Biegacze z Chrobrego triumfują

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
zdjęcie
Nasza reprezentacja biegaczy rozpoczęła właśnie zmagania sportowe w swojej konkurencji. Po raz pierwszy drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców zmierzyły się z przeciwnikami 12 października 2017 r. na stadionie miejskim Concordia w Mistrzostwach Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Chrobrzanki, które wykazały się niezwykłą walecznością, okazały się być bezkonkurencyjne, stając na najwyższym stopniu podium i zapewniając sobie tym samym awans na zawody wyższego szczebla. Dziewczyny pobiegły w składzie: Magda Włodarczyk, Weronika Bocheńska, Natalia Świech, Patrycja Skrobek, Gosia Rajkowska, Kaja Krajewska, Zuzia Wosek oraz Paulina Kowalewska. Panowie, mimo że dali z siebie wiele, zajęli miejsce IV.

Kolejnym etapem był Półfinał Województwa, zorganizowany w Zelowie 17 października. Nasze reprezentantki po lekko nerwowej i stresującej walce po raz kolejny zajęły najwyższą lokatę na podium, kwalifikując się na Finał Województwa.

Na ostatnim już szczeblu zawodniczkom przyszło się zmierzyć również z niesprzyjającą, deszczową pogodą, ale dziewczęta mimo tego zajęły dobre 9 miejsce. Skład drużyny: Magda Włodarczyk, Natalia Świech, Patrycja Skrobek, Marysia Walas, Gosia Rajkowska, Kaja Krajewska, Zuzia Wosek oraz Paulina Kowalewska. Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach sportowych!

Aleksandra Rzepecka
powrót