I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Chrobry chce pomagać!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
zdjęcie
Już w roku szkolnym 2016/2017 kilkoro uczniów naszej szkoły zaczęło regularnie odwiedzać piotrkowski Dom Dziecka, aby w sobotnie przedpołudnia dotrzymać towarzystwa jego małym podopiecznym.
Pomagają w przygotowaniu śniadania dla maluchów, bawią się z nimi, rysują, pozwalają, by brzdące wspinały się na nich - tak brzmi relacja osób, które część każdego weekendu spędzają z potrzebującymi uwagi dziećmi. Obecnie Dom Dziecka systematycznie odwiedzają: Bartek Łuczak, Sylwia Hoffman, Julia Aleksandrowicz i Agata Tłoczek, a kilka innych osób zadeklarowało chęć współpracy z nimi od drugiego semestru. Chętni mogą w każdej chwili dołączyć! Krótkie zebrania dotyczące tej inicjatywy odbywać się będą w poniedziałki po drugiej godzinie lekcyjnej w sali nr 6. Planujemy również zbiórkę książek i kolorowanek dla dzieci w wieku 2-4 i 6-10 lat, już po feriach. Chłopcy są fanami postaci Lego, a dziewczynki - Barbie.
Czekamy na wolontariuszy :)
Anna Magiera
powrót