I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019"

DEBATA WYBORCZA KANDYDATÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
zdjęcie
16 października 2018 roku w auli I liceum odbyła się debata kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Do walki o to stanowisko stanęli: Martyna Białowąs kl. 2e, Mikołaj Pieprzowski kl. 2f oraz Zuzanna Płomińska kl. 2e.
Debatę poprowadziły ustępujące szefowe SU: Julia Kafar i Agata Tłoczek. W pierwszej części kandydaci odpowiadali na pytania przygotowane przez ustępujący samorząd. W drugiej, sami sobie zadawali pytania o charakter pracy SU. Ostatnia część debaty należała do licznie zgromadzonej publiczności, która wzięła kandydatów w krzyżowy ogień pytań. Kto z nich przez najbliższy rok szkolny pokieruje naszym samorządem??? Wybory, na które zapraszamy 18 października, dadzą nam na to pytanie odpowiedź.
Samorząd Uczniowski
powrót