DEBATA WYBORCZA W CHROBRYM

IMG_0018m
9 października 2017 roku w auli I LO odbyła się debata kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Do walki o to stanowisko stanęły:
Julia Kafar z klasy 2F i Agata Tłoczek z klasy 2A.
Debatę rozpoczął absolwent Chrobrego, student II roku Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, Jakub Podgajnik, całość zaś poprowadził Przewodniczący SU Adam Fijałkowski. W pierwszej części kandydatki odpowiadały na pytania przygotowane przez ustępujący samorząd. W drugiej same sobie zadawały pytania o charakter pracy SU. Ostatnia część debaty należała do licznie zgromadzonej publiczności, która to wzięła dziewczyny w krzyżowy ogień pytań. Która z nich wyszła z tej walki obronną ręką??? Jutrzejsze wybory dadzą nam na to pytanie odpowiedź.