I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

DNI PRZYJAŹNI POLSKO - WĘGIERSKIEJ

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
zdjęcie
W mieniony weekend w Piotrkowie odbywały się Dni Przyjaźni Polsko- Węgierskiej. Jednym z elementów tej uroczystości była uroczysta msza z udziałem prezydentów obu państw wraz z małżonkami. Poprzedzające tygodnie były dla chórzystów naszego liceum i II LO w Piotrkowie niezwykle intensywne. Codzienne próby i przygotowania by móc zaśpiewać dla tak ważnych gości. I stało się.
W sobotę 25 marca 2017 r. uświetniliśmy naszym śpiewem tą niezwykłą uroczystość. Mimo trudności udało nam się wspólnie stworzyć jeden wielki zespół ponad 50-cio osobowy. Współpraca przebiegała znakomicie czego efektem był występ, za który dostaliśmy gratulację i podziękowania z kancelarii prezydenta Polski i kurii archidiecezji łódzkiej. To wielki zaszczyt dla naszych chórzystów i naszego I LO. W Piotrkowie tak wielkiego chóru jeszcze nie było!

Ps. Dziękujemy panu profesorowi Arturowi Łągwie za bycie z nami i sprawianie że próby nie były nudne :)
Olek Rycerz
powrót