I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019"

GRILL INTEGRACYJNY

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
zdjęcie
12 września 2018 roku na dziedzińcu szkoły odbył się grill integracyjny.
Miał on przede wszystkim za zadanie zjednoczyć, zbliżyć i zintegrować społeczność szkolną, szczególnie klasy pierwsze. W tym roku, po raz kolejny, samorząd postanowił kultywować rozpoczętą kilka lat temu tradycję i powtórzył to wydarzenie, zresztą ze świetnym rezultatem.

Uczniowie przynieśli wędliny i różne przekąski, które spożywali w czasie wyznaczonej godziny. Klasy wspólnie mogły odreagować szkolną atmosferę, a także razem ze swoimi rówieśnikami pobawić się przy muzyce. Nie obyło się bez znakomitych hitów oraz słynnej belgijki, a także kowbojskiego przy których to młodzież bawiła się znakomicie! Cała impreza wypadła wręcz fantastycznie. Trzeba przyznać, że organizatorzy grilla spisali się wybornie! Wielkie dzięki dla samorządów klasy 3F, 3A oraz 2F.

Mamy nadzieję, że ponad setka zdjęć z dzisiejszej imprezy – choć w niewielkim stopniu - odda klimat tego wydarzenia.

Samorząd Uczniowski
powrót