I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

GRILL PRZEDWAKACYJNY

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
zdjęcie
12 czerwca 2017 roku, odbył się w Chrobrym grill przedwakacyjny. W tym roku, po raz pierwszy, samorząd postanowił, do grilla integracyjnego organizowanego we wrześniu, zaproponować podobną imprezę tyle, że przed wakacjami.
Uczniowie przynieśli wędliny i różne przekąski, które mogli spożyć w czasie wyznaczonej godziny. Klasy mogły odreagować szkolną atmosferę, poczuć zbliżające się wakacje, a także razem ze swoimi rówieśnikami pobawić się przy muzyce. Nie obyło się bez znakomitych hitów oraz słynnej belgijki, przy której młodzież bawiła się niesamowicie! Cała impreza wypadła naprawdę fantastycznie. Trzeba przyznać, że organizatorzy grilla spisali się świetnie!
Liczymy na to, że ta świetna inicjatywa samorządu będzie miała swoją kontynuację w następnych latach. Mamy nadzieję, że zdjęcia z dzisiejszej imprezy - choć niewielkim stopniu - oddadzą klimat tego wydarzenia.
Samorząd Uczniowski
powrót