GRILL PRZEDWAKACYJNY

start
5 czerwca 2018 roku, odbył się w Chrobrym grill przedwakacyjny. W tym roku, po raz kolejny, samorząd postanowił, do grilla integracyjnego organizowanego we wrześniu, zaproponować podobną imprezę tyle, że przed wakacjami.
Uczniowie przynieśli wędliny i różne przekąski, które mogli spożyć w czasie wyznaczonej godziny. Klasy mogły odreagować szkolną atmosferę, poczuć zbliżające się wakacje, a także razem ze swoimi rówieśnikami pobawić się przy muzyce. Nie obyło się bez znakomitych hitów oraz słynnej belgijki, przy której młodzież bawiła się znakomicie! Cała impreza wypadła naprawdę fantastycznie, a organizatorzy grilla spisali się świetnie!

Mamy nadzieję, że zdjęcia z dzisiejszej imprezy - choć niewielkim stopniu - oddadzą klimat tego wydarzenia.