Kółko matematyczne dla uczniów szkół podstawowych

matematyka
Informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 kontynuuje działalność Środowiskowe Koło Matematyczne dla uczniów szkół podstawowych naszego miasta.
Inicjatywa ta skierowana jest do wszystkich uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz uczniów trzecich klas gimnazjalnych , którzy planują brać udział w konkursach i olimpiadach matematycznych, lubią zmagać się z niestandardowymi problemami matematycznymi.
Zajęcia Koła odbywają się w o godz. 15.00, w każdy piątek, który jest dniem nauki szkolnej, w I LO im. Bolesława Chrobrego, al. Kopernika 1, sala nr 14.
Spotkanie organizacyjne dla zainteresowanych odbędzie się
w piątek, 14.09.2018 r., o godz. 15.00
w I LO im. Bolesława Chrobrego, al. Kopernika 1, sala nr 14.
Wszelkie pytania w sprawie działalności Środowiskowego Koła Matematycznego proszę kierować pod adres e-mail
skm@piotrkow.pl
PK