KONKURS "MOJE DRZEWO GENEALOGICZNE" ROZSTRZYGNIĘTY

krak
19 stycznia 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego podsumowano oraz rozdano nagrody w V edycji konkursu "Moje Drzewo Genealogiczne". Na konkurs uczniowie piotrkowskich szkół przesłali ponad 70 prac, z czego jury nagrodziło ponad 20 kompozycji artystycznych.
Jedną z  głównych nagród zdobyła uczennica klasy 2D Małgorzata Krak. W konkursie brały udział również: Ola Dudzińska z kl. 2F oraz Maria Andrzejewska z kl. 1D. Opiekę merytoryczną nad pracami naszych uczennic sprawował pan Piotr Grelowski.  Serdecznie gratulujemy!!!