I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020"

Lista zakwalifikowanych

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
zdjęcie
 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1a [matematyczno-fizyczna]
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim


Nazwisko, Imię
Bebniarz, Jan
Brzezicki, Bartosz
Cieśliczka, Kacper
Cieślik, Oskar
Gala, Adam
GŁOWACKI, MIKOŁAJ
Gorzkiewicz, Kinga
Jadczyk, Igor
Justyna, Oliwia
Kornacki, Miłosz
Krawiec, Grzegorz
Królikowska, Natalia
Maciejewski, Jan
Margas, Emilia
Masiarek, Jakub
Młynarczyk, Maria
Olczyk, Eliza
Oleksiewicz, Patryk
Piątek, Iga
Rózga, Olaf
Ryzewski, Mateusz
Sitarek, Amelia
Skalik, Zuzanna
Skoczylas, Kacper
Świech, Kornelia
Wachecki, Dawid
Wąchała, Amelia
Wiączek, Maja
Wieprzkowicz, Agata
Wojtasik, Aleksander
Żak, Oliwier Maksymilian

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 155.25




 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1b [matematyczno-informatyczno-geograficzna]
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim


Nazwisko, Imię
Bremerska, Joanna
Chęcińska, Natalia
Chrapek, Wiktoria
DUDEK, JAN
Gadecka, Izabela
Gajda, Natalia
Grzywacz, Mateusz
Janiec, Antoni
Jurek, Dominik
Kurasiewicz, Antoni
Langier, Jan
Majchrzak, Jan
Małachowska, Helena
Miazek, Justyna
Milczarek, Jakub
Nowak, Krzysztof
Omernik, Zofia
Pietrzyk, Maciej
Różycka, Julia
Siurek, Jakub
Skwarkowska, Emilia
Sola, Kacper
Strzelczyk, Wojciech
Szelest, Krystian
Tobiasz, Szymon
Tomczyk, Maciej
Ulbrych, Jan
Warszada, Antoni
Wasilewska, Joanna
Wrzosek, Zuzanna

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 154.2




 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1c [humanistyczna]
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim


Nazwisko, Imię
Banaszczyk, Paweł
Borzęcka, Maja
Bronka, Maria
Domarańczyk, Nadia
Dorota, Maria
Druszcz, Wiktoria
Gniewaszewski, Igor
Jakubik, Iga
Jaworska, Maria
Jędrych, Łucja
Jonczyk, Maria
Kafar, Zuzanna
Kalinowska, Zuzanna
Leska, Patrycja
MACZUGOWSKA, NATALIA
Madej, Amelia
Magnus, Kacper
Marczykowski, Mikołaj
Obszarny, Juliusz
Olszewski, Piotr
Ostrowski, Piotr
Pietraszczyk, Oskar
Pikul, Ksawery
Prochoń, Kajetan
Szczukocki, Bartek
Tokarski, Julian
Wachnik, Jagoda
Wijata, Maciej
Woźniak, Weronika
Zatorska, Julia

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 144




 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1d [biologiczno-chemiczna]
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim


Nazwisko, Imię
Danielewicz, Jakub
Filipek, Zuzanna
Głowacka, Julia
Głowacka, Patrycja
Gozdek, Kacper
Gronowska, Marika
Jarek, Karolina
Jasiurska, Marika
Kabzińska, Julia
Kafar, Robert
KAPUSTA, IWA
Kaźmierczak, Sebastian
Kmieć, Julia
Kowalczyk, Lena
Kozłowska, Amelia
Krzysztofik, Julia
Miedzianowska-Szulc, Ada
Muszner, Katarzyna
Piotrowska, Patrycja
Rozpiątkowski, Piotr
Rudzka, Maja
Spas, Oliwia
Stefańska, Julia
Szewczyk, Katarzyna
Szklarek, Dorota
Wenerska, Maria
Wójtowicz, Maja
Wójtowicz, Natalia
Zając, Dominik
Zamczała, Wiktoria
Zielonka, Maria

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 143.95




 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1e [biologiczno-chemiczna]
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim


Nazwisko, Imię
Balicka, Aleksandra
Błażej, Maciej
Bodecka, Oliwia
Borkowska, Natalia
Czarnecka, Michalina
Czerwińska, Hanna
Dajcz, Aleksandra
Jakubiak, Adrianna
Kaczmarek, Mateusz
Kafarska, Anna
Kamińska, Julia
Kołodziejczyk, Joanna
Kosmowska, Aleksandra
Kowalczyk, Agata
Lisiak, Kacper
Marchwiński, Mateusz
Misztela, Małgorzata
Nicińska, Anna
Nowak, Maja
Osowska, Klaudia
Paradowska, Maria
ROBAKOWSKA, WERONIKA
Siekańska, Helena
Skoczylas, Oleg
Sobieraj, Zuzanna
Szymczyk, Bartłomiej
Szyposzyńska, Marcelina
Tomaszewska, Kamila
Utz, Jan
Wójtowicz, Katarzyna
Wróblewska, Nikola

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 142.35




 
powrót