MATURZYŚCI ZOSTAWILI SWÓJ ŚLAD W SZKOLE

start
27 kwietnia 2018 roku, tuż po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego Chrobrzacy udali się przed budynek szkoły, gdzie z wielkim entuzjazmem zostawiali po sobie pamiątkę, uczestnicząc w akcji "Zostaw po sobie swój ślad w szkole".
Tegoroczni maturzyści odbijali różnokolorowo pomalowane dłonie na przygotowanym płótnie, a stworzona przez nich mozaika niebawem zawiśnie na jednym z korytarzy I liceum. Pogoda dopisała, a cała zabawa przebiegała w świetnej atmosferze, za co dziękujemy wszystkim obecnym.