Młodzi Głosują

młodzigłosuja2019PEm
Chrobry głosuje 24 maja!

W imieniu własnym i uczniów zaangażowanych w projekt "Młodzi głosują+" chciałbym serdecznie podziękować za wystąpienie w spocie profrekwencyjnym
Panu Prezydentowi Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofowi Chojniakowi, radnym Rady Miasta: Panu Michałowi Czarczykowi, Panu Janowi Dziemdziorze, Panu Łukaszowi Janikowi, Pani Marlenie Wężyk - Głowackiej oraz Przewodniczącemu Młodzieżowej Rady Miasta Panu Mikołajowi Pieprzowskiemu.

Liczymy na wysoką frekwencję, tak w naszej symulacji 24 maja, jak i w wyborach do Parlamentu Europejskiego 26 maja.

Janusz Błaszczyk