I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019"

NARESZCIE WAKACJE!!!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
zdjęcie
22 czerwca 2018 roku o godzinie 10.00 w auli naszej szkoły, z szerokimi uśmiechami na ustach, pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018.
Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania Hymnu I Liceum przez chór pod kierunkiem Julii Heinzel . Następnie głos zabrał pan dyrektor Henryk Michalski, który przypomniał największe sukcesy naukowo-sportowe naszych uczniów, pogratulował wszystkim nagrodzonym oraz życzył udanych i bezpiecznych wakacji. Później Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Julia Kafar, podziękowała młodzieży za jej zaangażowanie i kreatywność w pracach tego uczniowskiego gremium.

Ostatnim punktem akademii było rozdanie, przez pana dyrektora i wychowawców klas, nagród dla ponad 120 uczniów klas pierwszych oraz drugich. Po nim wszyscy uczniowie rozeszli się do klas, aby otrzymać od wychowawców swoje świadectwa, a po tym wszystkim rozpocząć długo wyczekiwane wakacje.

Na czas wakacji życzymy Wam wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku!!!
Samorząd Uczniowski
powrót