I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Otrzęsiny

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
zdjęcie
Dzisiaj w naszej szkole był finałowy dzień otrzęsin.
Po dniu przebierania się przez pierwsze klasy w wylosowane przez nich tematyczne stroje o raz Dniu Dobroci dla klasy 2D, powoli zbliżaliśmy się do poznania zwycięzcy naszych zmagań. Wszystkie klasy pierwsze starały się jak najlepiej przedstawić nam-wychwawcom, jury oraz uczniom klasy 2D, wylosowane przez nich teledyski piosenek oraz scenki z filmów lub bajek. Mimo zaciętej rywalizacji, nikt nie zapomniał o najważniejszym, czyli dobrej zabawie i wspólnej integracji. Po części artystycznej otrzęsin nadszedł czas na Quiz o naszej szkole oraz kilka konkurencji podsumowujących dzisiejszy dzień. Po zliczeniu punktów i krótkiej naradzie wyłoniono zwycięzcę zmagań. Wygraną klasą okazała się IA! Jako nagrodę uczniowie IA otrzymali przywilej organizowania przyszłorocznych otrzęsin, cudowny puchar, smaczny tort oraz najważniejsze- sprzątanie auli!
Wszystkim klasom pierwszym, ich wychowawcom oraz osobom zaangażowanym w otrzęsiny serdecznie dziękujemy, a klasie IA gratulujemy wygranej.
Julia Orbach kl. IID
powrót