start
Kochani!!!
Z przyjemnością i ogromną satysfakcją chcę Was poinformować, że dziś poprowadziłam PIERWSZE ARTYSTYCZNE WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI I PRZYJACIÓŁ 1 LO W HISTORII SZKOŁY!!!
Warsztaty Mydlane dla Nauczycieli I Edycja😊 już za nami🥰
Dużo śmiechu,  zabawy,  radosnych inspiracji w tak cudownym gronie Nauczycielek "Chrobrego" to niesamowite wydarzenie.  Dla mnie osobiście💗, dla uczestniczek,  moich kochanych koleżanek i dla samej Szkoły.  To bezprecedensowa  akcja🥰🥰🥰
A wszystko to wzbogacone było dźwiękami pięknej muzyki "w tle",  inspirujacych zapachów,  przebogatych ksztaltow i cudownych kolorów..... zresztą....sami zobaczcie😊😊😊😊

Dziękuję nam wszystkim za cudowny, wspólnie spędzony czas🥰