PIERWSZE NIE TYLKO Z NAZWY

pierwsze2015
W dniu 13 października 2015 roku na hali RELAX w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się rozdanie nagród i wyróżnień za międzyszkolne współzawodnictwo w różnych dyscyplinach sportowych chłopców i dziewczyn w ramach Licealiady w roku szkolnym 2014/2015. Nasza szkoła zajęła I miejsce.
Jednocześnie zajęliśmy I miejsca w koszykówce chłopców oraz siatkówce dziewcząt i chłopców w Młodzieżowej Szkolnej Lidze OSiR 2014/2015 w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sukcesów roku szkolnym 2015/2016. Liczymy na Was!!

Aleksandra Kaczyńska, 2b.

pierwsze2015 (jpg) 0.14mb, (Pobrań: 38)