I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

POŻEGNANIE KLAS TRZECICH

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =
zdjęcie
28 kwietnia 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 przez uczniów klas trzecich.
Uroczystość rozpoczęła się w auli Naszej Szkoły o godz. 10.00. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły nastąpiło odśpiewanie hymnu I LO, oraz mini koncert chóru pod kierunkiem Pana Profesora Artura Łągwy i Olka Rycerza. W dalszej kolejności głos zabrali Panowie Dyrektorzy: Henryk Michalski i Konrad Chęciński. Następnie Pan Dyrektor Michalski przypomniał trzy lata pobytu w szkole tegorocznych maturzystów, rozdał nagrody wyróżniającym się uczniom, oraz omówił procedury maturalne.

Po oficjalnym zakończeniu absolwenci rozeszli się do swoich sal, a wychowawcy rozdali im świadectwa ukończenia I-ego Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim.

Maturzystom życzymy świetnych wyników z egzaminu dojrzałości, dostania się na wymarzone studia oraz najlepszych wakacji w życiu.

WSZYSTKIEGO DOBREGO KOCHANI!!! POWODZENIA! :)
Don’t worry, be happy!!!

Samorząd Uczniowski
powrót