I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

Przedsiębiorcze zmagania

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
zdjęcie
1 marca 2018 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbyły się dwu etapowe eliminacje okręgowe XIII Olimpiady Przedsiębiorczości, w których brało udział troje uczniów naszej szkoły: Paulina Skalik – 1b, Szymon Kornacki – 2a, Bartosz Sobański – 2a.
W pierwszym etapie zawodów uczestnicy rozwiązywali test 50 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności.
W drugim etapie pięćdziesięciu najlepszych zawodników etapu pierwszego, wśród których była Paulina Skalik, spróbowali swoich sił w studiach przypadku, które rozwiązywali w 5-osobowych zespołach. Zespół Pauliny został wysoko oceniony za ich praktyczną część.

Szymon Kornacki i Bartosz Sobański reprezentowali również naszą szkołę w Łodzi podczas eliminacji okręgowych II Olimpiady Statystycznej.

Gratulujemy sukcesu Paulinie, Szymonowi i Bartoszowi, dziękujemy za ich pracę i zaangażowanie i życzymy kolejnych sukcesów.
Opiekun R. Gaj
powrót