I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020"

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =
zdjęcie
2 września 2019 roku rozpoczęliśmy rok szkolny 2019/2020. Po odśpiewaniu przez Chór Chrobrego, Hymnu I Liceum, głos zabrał pan dyrektor Henryk Michalski.
Na początku serdecznie przywitał uczniów klas pierwszych, a później przedstawił osiągnięcia Kamila Galewskiego, ubiegłorocznego absolwenta naszej szkoły, srebrnego medalisty międzynarodowej olimpiady matematycznej i wielu innych olimpiad oraz konkursów z matematyki na terenie kraju. Zaraz potem Kamil wraz ze swoim nauczycielem-opiekunem panem Pawłem Kwiatkowskim otrzymali listy gratulacyjne i nagrody książkowe od Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego pana Krzysztofa Chojniaka. Nagrody wręczył Kierownik Referatu Edukacji pan Radosław Kaczmarek.

W dalszej części uroczystości pan dyrektor przedstawił bogatą historię szkoły i jej funkcjonowanie współcześnie. Przestrzegał młodzież przed zagrożeniami wynikającymi z zażywania środków psychoaktywnych i innych. Mówił o zachowaniu bezpieczeństwa w szkole oraz w drodze do szkoły i do domu. Na zakończenie pan dyrektor przedstawił wychowawców klas pierwszych, którzy przeszli ze swoimi klasami do wybranych sal.

Natomiast klasy drugie i trzecie uczestniczyły w dniu dzisiejszym w spotkaniach klasowych ze swoimi nauczycielami.

Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim koleżankom i kolegom życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym!!!

Powodzenia:)
Samorząd Uczniowski
powrót