STUDENTKI Z AIESEC W NASZEJ SZKOLE

start
W ostatnim tygodniu maja 2018 roku, już po raz kolejny, gościliśmy w naszej szkole studentki z organizacji AIESEC. Hatun Nur Ciftici, Lareeb Umer oraz Shengxi Miao, czyli studentki z Turcji, Pakistanu i Chin zorganizowały warsztaty i prelekcje dla uczniów klas pierwszych i drugich.
Na przygotowanych przez siebie zajęciach starsze koleżanki opowiadały o swoich ojczystych krajach, prezentowały stroje ludowe i popularne, w tych częściach Azji, gry i zabawy. Zwracały również uwagę na specyfikę kulturową tego największego i najludniejszego kontynentu, co spotkało się z zainteresowaniem naszych uczniów, którzy mieli wiele pytań dotyczących, w szczególności, specyfiki obyczajowej tego kontynentu.