I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

SZALIK DLA KOPERNIKA

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =
zdjęcie
Z wielką przyjemnością informuję, że akcja "SZALIK DLA KOPERNIKA" juz po raz trzeci zakończyła się wielkim sukcesem!!!!
Jest to akcja artystyczna mająca na celu dodanie kolorów Naszemu otoczeniu poprzez wspólne wykonanie na drutach Szalika :-)

Każdy chętny robi jakąś jego część (w akcji mogą wziąć udział osoby, które już posiadły tą trudną sztukę rękodzieła, jak również ci, którzy chcą się jej nauczyć), a następnie wszystkie te części są łączone w całość i przed świętami, na ten trudny czas zimowy zakładany jest on na szyję zacnemu Kopernikowi, który niestrudzenie, od tak wielu lat siedzi przed gmachem Naszej szkoły :-)

W tym roku wraz z cudownymi ludźmi: p. Anną Dębną, Weroniką Dębną , p. Anetą Kulmą, Andżeliką Błaszczyk (IIIE) i pomocnikami z klasy 1e wykonaliśmy, połączyliśmy i ubraliśmy w nasz Szalik pomnik Kopernika! Szalik pełen ciepła....koloru...radości......życzliwości i artystycznego natchnienia!!!!!

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i otwarte serce i życzę wszystkim właśnie ciepła, radości i zwykłej ( niezwykłej) życzliwości na nowy 2018 rok!

Wraz z noworocznymi życzeniami dla wszystkich Chrobrzaków i Naszych Przyjaciół
Jolanta Fogiel
powrót