Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2024"

Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
6 + 6 =
siatkas
Reprezentantki I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim zajęły 2. miejsce podczas finału wojewódzkiego w piłce ręcznej dziewcząt.
Podczas turnieju finałowego tzw. Licealiady, który odbył się 27 listopada w Piotrkowie Trybunalskim, rywalizowało sześć zespołów reprezentujących: XLIII LO w Łodzi, ZS nr 1 Wieluniu, ZSP w Opocznie, I LO w Piotrkowie Trybunalskim, ZS nr 2 w Pabianicach i ZSP z Rawy Mazowieckiej. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach, najlepsze zmierzyły się później w fazie finałowej. Mecz o 3. miejsce wygrały zawodniczki z Pabianic (ZS Nr 2 Pabianice 12:10 ZS Nr 1 Wieluń). W finale zmierzyły się natomiast piłkarki z Łodzi i nasze reprezentantki, ostatecznie łodzianki pokonały nasze zawodniczki 16:13.

Skład naszej reprezentacji: Aleksandra Andrzejewska, Katarzyna Chrzanowska, Alicja Kulbat, Angelika Filipczak, Julia Bednarczyk, Julia Sieroska, Julia Poterała, Karolina Amrozik, Karolina Wirtek, Lena Trawińska, Nadia Kaczmarek.