Szlachetna Paczka - podsumowanie

szlachetnapaczkap
Kilka dni po Weekendzie Cudów, kiedy nasze Szlachetne Paczki dotarły do Pani Julii z synami oraz Pani Ali, po intensywnym czasie przygotowań i organizacji emocje wreszcie opadają i pora na podsumowanie tegorocznej akcji.
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie - finansowe (tu szczególny ukłon dla klasy 1bg, choć nie o konkurencję chodzi... ;) ), przejawiające się w poświęceniu czasu (na przykład na zakupy czy powrót do szkoły w czwartkowy wieczór, by odebrać łóżko od kuriera - tym wspierała Paczkę klasa 2a), dziękuję za wspólną radość przy zdobieniu kartonów i pakowaniu ich. Po raz kolejny pomogliśmy komuś w potrzebie :) Swoje wrażenia opisali Agata i Dawid, warto wiedzieć, jak to doświadczenie wygląda z perspektywy młodego człowieka...

Zatem, by tradycji stało się zadość, już teraz zapraszam dobrych ludzi z Chrobrego do przyszłorocznego działania oraz życzę wszystkim pięknych świąt.
Anna Magiera

podsumowanie2019 (pdf) 0.07mb, (Pobrań: 72)
szlachetna_paczka_agata (pdf) 0.14mb, (Pobrań: 76)
tekst_ze_szlachetnej_paczki (pdf) 0.03mb, (Pobrań: 68)