I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020"

Szlachetna Paczka - podsumowanie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
zdjęcie
Kilka dni po Weekendzie Cudów, kiedy nasze Szlachetne Paczki dotarły do Pani Julii z synami oraz Pani Ali, po intensywnym czasie przygotowań i organizacji emocje wreszcie opadają i pora na podsumowanie tegorocznej akcji.
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie - finansowe (tu szczególny ukłon dla klasy 1bg, choć nie o konkurencję chodzi... ;) ), przejawiające się w poświęceniu czasu (na przykład na zakupy czy powrót do szkoły w czwartkowy wieczór, by odebrać łóżko od kuriera - tym wspierała Paczkę klasa 2a), dziękuję za wspólną radość przy zdobieniu kartonów i pakowaniu ich. Po raz kolejny pomogliśmy komuś w potrzebie :) Swoje wrażenia opisali Agata i Dawid, warto wiedzieć, jak to doświadczenie wygląda z perspektywy młodego człowieka...

Zatem, by tradycji stało się zadość, już teraz zapraszam dobrych ludzi z Chrobrego do przyszłorocznego działania oraz życzę wszystkim pięknych świąt.
Anna Magiera

Załączniki artykułu

podsumowanie2019 (Pobrań: 21)
szlachetna_paczka_agata (Pobrań: 21)
powrót