I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019"

SZYMON, ŁUKASZ I JANUSZ NAJLEPSI W WOJEWÓDZTWIE – Olimpiada Solidarności 2018

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
zdjęcie
Wysoki poziom wiedzy historycznej w naszym liceum reprezentują nie tylko humaniści. W czwartek, 15 marca 2018 r., dobitnie udowodnili to dwaj uczniowie klasy 2 „a” (mat-fiz).
Szymon Kornacki i Łukasz Świderek w II etapie V Edycji Olimpiady Solidarności. Dwie Dekady Historii byli bezkonkurencyjni.
Zajęli kolejno I i II miejsce w województwie łódzkim, co otworzyło im drogę do ogólnopolskiego finału. W nagrodę za poświęcony czas i wysiłek włożony w przygotowania do konkursu Szymon i Łukasz razem z nauczycielem prowadzącym – Januszem Błaszczykiem – zostali zaproszeni na 4-dniową wizytę studyjną do Gdańska.

Trzymajcie kciuki za naszych finalistów, bo stawka jest wysoka: zwycięzcy otrzymają promesy indeksów na Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Warszawski, stypendia naukowe oraz bony na publikacje IPN!
Janusz Błaszczyk
powrót