WARIACJE KUBISTYCZNE

wystawa
WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH PIERWSZOKLASISTÓW
Pomimo panującej epidemii wywołanej przez koronawirusa uczniowie naszej szkoły, podobnie jak pozostali licealiści w kraju, pilnie uczą się przedmiotów wiodących, ale nie zaniedbują pozostałych, w tym takich jak jak plastyka.

Dziś zapraszamy do obejrzenia wystawy portretów stylizowanych na kubistyczne (i nie tylko), nad którymi uczniowie klas IAP, IBP, ICP i IDP rozpoczęli pracę podczas lekcji plastyki pod kierunkiem nauczyciela p. Roberta Cieślaka. Wariacje plastyczne ostatecznie zostały wykonane w domach podczas przymusowej izolacji. Efekty okazały się jednak wspaniałe, dlatego prezentujemy najciekawsze z nich.

Życzymy miłego oglądania!

r.