I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

WYNIKI KONKURSU CHEMICZNEGO ACCh

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
zdjęcie
W środę, tj. 17.05.2017 r. o godz. 16.30 w pomieszczeniach Wydziału Chemii UŁ przy ul. Tamka 12 odbył się Konkurs Chemiczny, należący do cyklu zajęć Akademii Ciekawej Chemii w roku akademickim 2016/2017.
Laureatem tegorocznego konkursu została m.in. Katarzyna Cuper - uczennica klasy Id, która zajęła II miejsce – GRATULACJE!
 
Ponadto uczniowie reprezentujący Naszą szkołę w Konkursie ACCh: Katarzyna Cuper, Piotr Krajewski, Olga Leśniewska, Jakub Szadkowski i Justyna Tomecka zostali zakwalifikowani do wzięcia udziału w 3- Dniowych Warsztatach Chemicznych, które odbędą się na Wydziale Chemii UŁ w dniach 5 - 7 czerwca (poniedziałek – środa) od godz. 13.00 (pierwsze spotkanie w budynku przy ul. Tamka 12, wyjątkowo o godzinie 12.15).
W trakcie zajęć uczniowie będą samodzielnie wykonywać eksperymenty chemiczne z trzech działów chemii: organicznej, analitycznej i nieorganicznej oraz fizycznej.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
Agnieszka Włodarczyk
powrót