ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI

start
W dniu 24 stycznia 2018 roku w naszym liceum odbyły się, pod opieką p. Adriana Mogiły, zawody w wyciskaniu sztangi na ławce płaskiej.
Konkurencja odbywała się według standardu, kto więcej wyciśnie, ten wygrywa. Niezwykłym siłowym kunsztem wykazał się Maciej Danielewicz(3d), który wykonał notabene 74 powtórzenia! Na drugim miejscu sklasyfikowany został Maciej Pałycha(3b), na 3 miejscu, ex aequo z Patrykiem Madejem(2e), znalazł się Jakub Włoch z kl. 2c.
Z uczestników na wyróżnienie zasługują również: Szymon Stalbowski(2d), Kamil Głowacki(3a) i Mateusz Malec(2d). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w następnych edycjach tej siłowej rywalizacji.
Piotr Fijołek - Samorząd Uczniowski