Finał konkursu Życie i działalność Józefa Piłsudskiego

start
5 XII 2018 r. w 151. rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego,
pod patronatem Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim przeprowadzono konkurs Życie i działalność Józefa Piłsudskiego na tle historii Polski.
I liceum reprezentowali: Julia Węglarska kl. 2a, Dawid Radziszewski kl. 1a oraz
Szymon Kauc kl. 1c.
Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce – Sebastian Dudkiewicz, ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim
II miejsce – Julia Węglarska, I LO w Piotrkowie Trybunalskim( opiekun- pan Henryk Michalski)
III miejsce – Sebastian Nita, ZSP nr 1 w Radomsku
wyróżnienie – Julia Ścierska, I LO w Opocznie

Organizatorem konkursu byli nauczyciele ZSP nr 1: Sebastian Wojtaś, Lidia Woźniak i Agnieszka Kulbat, współorganizatorem piotrkowski Klub Historyczny im. gen. Stefana Roweckiego „Grota”.