KIERMASZ ANDRZEJKOWY

IMG_6564m
30 listopada 2017 roku odbył się w naszej szkole kiermasz andrzejkowy.
Kolorowe stoiska uczniów stworzyły wesoły jarmark. Wyborne przysmaki przygotowane przez uczniów czekały już od pierwszej przerwy na wygłodniałych żaków i nauczycieli. Społeczność naszego liceum bardzo aktywnie i kreatywnie włączyła się w dzisiejszą imprezę. Szkolny korytarz wypełniony był gwarem i panował na nim duży ścisk. Uczniowie zaś, poza znakomitym jedzeniem, przygotowali również tradycyjne wróżby andrzejkowe, z których to chętni mogli poznać swoją przyszłość;)

Warto również pamiętać, że zebrane na kiermaszu pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie świątecznej akcji "Szlachetna Paczka" oraz na cele Samorządu Uczniowskiego.

Dziękujemy Wam Kochani!!!