NASZE TENISISTKI PONOWNIE NA PODIUM!!!

tenispin
Dnia 18 grudnia w Rawie Mazowieckiej odbyły się zawody w Wojewódzkim Finale Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt. Rozpiera nas duma, że uczennice naszej szkoły Magdalena Włodarczyk i Magdalena Rataj tak wspaniale walczyły o awans do mistrzostw ogólnopolskich.
Dzięki dobremu przygotowaniu fizycznemu, dziewczyny wytrzymały tempo zawodów. Miały przy sobie wsparcie mentalne Pani Agnieszki Karwulewicz. Nasze sportsmenki uplasowały się na podium, zajmując III miejsce. Cieszymy się brązowym medalem i czekamy na dalsze sukcesy Chrobrzanek. GRATULACJE

C.W i Sz.A