Negocjacje dotarły do Chrobrego

start
W piątek 8 marca 2019 roku grupa uczniów Chrobrego wzięła udział w szkoleniu negocjacyjnym.
Szkolenie odbyło w się budynku szkoły, w ramach projektu Polilog prowadzonego przez Fundację Odpowiedzialność Obywatelska. Celem projektu jest rozpowszechnienie wśród młodzieży licealnej podstawowej wiedzy z zakresu negocjacji, która przydaje w życiu codziennym, ponieważ pozwala na lepszą komunikację w grupiei skuteczne rozwiązywanie sporów.

Szkolenie przeprowadził absolwent Chrobrego, Prezes Fundacji Odpowiedzialność Obywatelska Jakub Podgajnik.